O mnie

0T8A7975

Poznaj zdeszczupodfajans

Kiedyś ciągle szukałam swojego miejsca na ziemi, dziś dzięki ciężkiej pracy nad sobą, pewniej stąpam po ziemskim padole. Lubię stare Garbusy i jedzonko. Marzą mi się dalekie podróże. Pisarka i copywriterka z pasji, z zawodu Office&HR Manager we wrocławskiej agencji marketingowej 🙂 Nie lubię kupować butów, ale mam słabość do koszulek i bluz z oryginalnymi nadrukami, o czym świadczy niedomknięta szuflada. Umiem się śmiać z własnych błędów i życiowych niepowodzeń.

Od 2018 roku, żyję z chorobą Hashimoto, zwaną czule Japończykiem, a doświadczeniami z chorobą dzielę się na tym blogu. Mam również insulinooporność, a moja waga w szczytowym momencie osiągnęła 101 kg.

W styczniu 2022 roku skończyłam kurs z Dietetyki i zaburzeń odżywiania w Teb Edukacja, by móc lepiej zrozumieć ludzki organizm. W styczniu 2023 zrealizowałam jedno ze swoich największych marzeń. Bo musisz wiedzieć, że kiedy byłam małą dziewczynką chciałam zostać czarownicą, a miłość do ziół i przypraw pozostała do dziś. Dlatego w styczniu 2023 zwieńczyłam tą miłość, dyplomem z kursu Ziołolecznictwa i Fitoterapii. Dlatego na legalu mogę się wymądrzać w moim własnym stylu.

W wolnej chwili namiętnie zwiedza okolice Dolnego Śląska ze swoją ulubioną ekipą, Kamilem- życiowym partnerem, zwanym na tym blogu Starym i swoją suczką Tosią.